Архив за месяц: Май 2017

Як виглядає Кадетський корпус після пожежі (аерозйомка)

Як виглядає Кадетський корпус після пожежі (аерозйомка)

Дах Кадетського корпусу після пожежі 27 травня Дах Кадетського корпусу після пожежі 27 травня | Кадр з відео Євгенія Скубія (Mute Aero)

У Полтаві відзняли з повітря дах Кадетського корпусу після пожежі 27 травня

27 травня «Полтавщина» публікувала інформацію про пожежу на даху Кадетського корпусу, яка сталася близько 2 ночі того ж дня. Вранці рятувальники повідомили, що займання гасили упродовж двох годин і вогонь знищив 500 м² даху.

Як виглядає дах Кадетського корпусу після цієї пожежі, можна подивитись завдяки полтавцям, які виконали аерозйомку в той же день. Відео триває 25 секунд і за цей час можна зрозуміти, у наскільки жахливому стані перебуває будівля.

Читать далее

ДОБРОЕ УТРО, ВЬЕТНАМ!

«Вкусное фото» ЗРК «Стрела-10» от Дмитрия Муравского.

Ночь твоя — добавь огня!

Читать далее

Эксперементальное

Laser Avenger— совмещённое оружие, объединяющее в себе боевой лазер и зенитно-ракетный комплекс Avenger, установленный на модифицированной бронемашине HMMWV. Комплекс Laser Avenger предполагается использовать в качестве средства нейтрализации самодельных взрывных устройств и неразорвавшихся артиллерийских снарядов, а также для борьбы с БЛА, В ходе тестов в 2007 г. Laser Avenger успешно поразил пять самодельных взрывных устройств, а в 2008 и 2009 гг. — небольшие беспилотные летательные аппараты. Однако, как подчеркнул представитель корпорации, для применения лазера против воздушных целей мощность лазерной системы пришлось удвоить, а также улучшить системы обнаружения и слежения. Читать далее

Сеанс экзорцизма

Совместные пострелушки

Военнослужащие чешской и австрийской армии во время стрельб из 35-мм спаренных зенитных артустановок Oerlikon GDF в ходе совместных учений на полигоне Болетице в Чески Крумлове; май 2017-го года

1.jpg

Читать далее

#Людина . ЗУшник

#Людина . ЗУшник

«…Валер’ян Валер’янович (червоніє, але робить харошу міну при поганой ігрі):
— Ето, Вася, шо, нада понімать как визов?
Васіліса Єгоровна:
— А понімай як хочеш, лисий гандон. То шо я тагда по п’яному дєлу зробила, била ошибка…»

Лесь Подерв’янський
_____________________________

Ітак, визов брошен і визов прінят)

ЗУшник , він же зєнітчік — людина як людина. Копає як всі , не бритий як всі і може не повірите , ну атвічаю шо даже срать зєнітчік ходе так само як всі військовослужбовці. Блябуду)
Вобщем сотворив боженька зушника обичним солдатом який мічтає про вайфай і піздарєз. Ну ще мічтає поїбаться може … Ну кароче такий як всі воєнні)
В процесі сотворєнія зєнітчіка боженька походу дунув той самой «сєчки» яку привіз з собой на вертольоті Усама і сів придумувать зушникам оружиє.
Мда .

Читать далее